HOME [VIANOCE] :: [POP] :: [POP ROCK] :: [Alternative ROCK] :: [ROCK] :: [POP LATINO] :: [INSTRUMENTAL] :: [BALLAD] :: [Chill Out] :: [REGGAE] :: [WORD] :: [ALBUM]
S4S Music Platform (PIKS) 44
[CATEGORY] [TOPIC] [Sub-Category] [More] [DATUM-NAME] [CONTENT]
[Go]
S4S Music Platform (Band)
Guitar Electro - Hey HOP ALBUM Instrumental 2021-11-20

S4S

SPOTIFY :: APPLE MUSIC
 • GUITAR MUSIC The S4S Music Platform Band - gitarový album v elektroštýle vydaný na hudobných sieťach - dá sa kúpiť na Bandcampe a podporiť spoluprácu v rámci hudobného projektu.
 • [Go]
  SENNID
  Smart Reggae ALBUM Reggae 2021-11-20

  S4S
  Soundcloud collaboration with Rastafari singer Sennid

  Album Smart Reggae - 8 piesní

  Soundcloud Reggae Chart TOP 10
  Najväčší úspech na Soundcloude, ktorý je doménou anglických piesní sa dosiahol v spolupráci so Sennidom. Vysokú sledovanosť zaznamenal album SMART REGGAE. Dokonca dve piesne sa dostali aj do top 10 rebríčka Soundcloud Reggae Chart - Joy&Happiness (na prekvapenie lebo to nie je reggae a Sennid to naspieval na inštrumentálku) a In the Rasta Family (udržala sa desať dní medzi TOP 50).
  Piesne vznikajú tak, že sa Sennidovi pošle riddim, na ktorý to naspieva. Texty sú spoločné, pošle sa mu nečistopis, ktorý upraví alebo urobí sám. Sennid nie je hviezda, ale má veľký počet fanúšikov a na Bandcampe má kolekciu vyše 400 vydaní. Prvá pieseň, ktorú urobil s S4S Music Platform bola Voňavé reggae (Na slovenskú verziu už roky nemôžem nájsť speváka).