HOME [VIANOCE] :: [POP] :: [POP ROCK] :: [Alternative ROCK] :: [ROCK] :: [POP LATINO] :: [INSTRUMENTAL] :: [BALLAD] :: [Chill Out] :: [REGGAE] :: [WORD] :: [ALBUM]
S4S Music Platform (PIKS)
[Who] [Song] [Category] Hudobny projekt spolupracujucich na Soundcloude
[Go]
SZELMA
Ako motýľ Pop
Szelma je mladá poľská speváčka, ktorá ako jedna zo šiestich doteraz zaspievala originálnu verziu Ako motýľ. Na rozdiel od ostatných si však pieseň aj otextovala.
Pieseň vznikla v rámci spolupráce na Soundcloude tak, že na zaslaný hudobný podklad naspievala poľskú verziu s pridanou hlbokou emóciou.
[Go]
JULE
Ako motýľ

Butterfly
(français)
Pop

SPOTIFY :: YOUTUBE ART :: APPLE MUSIC
Soundcloud Collaboration France - Slovakia Po úspechu S4S Music Platform s piesňou Ako motýľ, ktorá sa v roku 2016 pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií autori Svetský a Kusý urobili francúzsku verziu Butterfly a niekoľko rokov hľadali interprétku, najskôr doma a potom cez hudobnú sieť Soundcloud. A výsledkom je teda pieseň Butterfly, ktorú si Jule aj pretextovala.
 • Pieseň ako motýľ naspievali aj Lily Maničková, Michaela Martykanová a aj poľská speváčka Szelma, ktorá si ju aj otextovala (spolupráca na Soundcloude)
 • [Go]
  Soňa Ferencová
  JedináPop
 • Soňa Ferencová je už známa a obľúbená speváčka, hudobníčka, textárka a skladateľka, ktorá sa nedávno zameriavala na bluesrock. Z jej albumu Priania sa teší obľube najmä pieseň Keby si tu bol.
 • So svojou kapelou koncertuje skôr pred komorným publikom, vrátane samostatného koncertu v rádiu Devín. Je aj dvojnásobnou finalistkou autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad.
 • Je o nej menej známe, že má aj literárne vlohy a vydala o.i. básnickú zbierku v Martinuse: Objímanie letokruhov.
 • [Go]
  Štefan
  Song about Love Pieseň o láske 3-jazyčný text (Fr-En-Sk)!Pop

 • NOVINKA 1
  12/2021 Song about love - Pieseň o láske

 • Song about love - Pieseň o láske má 3-jazyčný text. 1. sloha je po francúzsky, 2. sloha anglicky a 3. sloha po slovensky - pomalý gitarový slaďák

 • NOVINKA 2
  12/2021
  FOREVER

 • Forever - prepracovaná nová verzia piesne FOREVER z minulého roka : Zaujímavosťou je, že sa hľadala speváčka na naspievanie hitu ako motýľ po taliansky. Spojili sme sa cez Soundcloud s Marisou Bettinou, ktorá súhlasila poslala text v taliančine. Kontrolný text anglického prekladu evokoval však v Štefanovi úplne novú pieseň. A tak vznikla FOREVER.
  [Go]
  Ela Martinčeková
  Ako motýľ Pop
 • Záznam zo skúšky na finále Košického zlatého pokladu, kde Ela Martinčeková obsadila druhé miesto (autorská dvojica Svetský- Kusý). V roku 2016 pieseň sa pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií. Na ilustráciu, do TOP 100 sa dostalo len 13 piesní slovenskej pôvodnej tvorby a z toho len 8 so slovenským textom. Treba dodať, že pieseň je výborná aj vďaka vynikajúcim vokálom Lili Maníčkovej.
  Pieseň dodnes naspievalo 6 speváčok (France,USA, Poland, SK).
 • [Go]
  DELI ROWE
  Ako motýľ

  Butterfly
  (English)
  Pop
  Soundcloud Collaboration USA - Slovakia Po úspechu S4S Music Platform s piesňou Ako motýľ, ktorá sa v roku 2016 pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií autori Svetský a Kusý urobili anglickú verziu Butterfly, ktorú naspievala americká soulová speváčka Deli Rowe.