HOME [VIANOCE] :: [POP] :: [POP ROCK] :: [Alternative ROCK] :: [ROCK] :: [POP LATINO] :: [INSTRUMENTAL] :: [BALLAD] :: [Chill Out] :: [REGGAE] :: [WORD] :: [ALBUM]
S4S Music Platform (PIKS)
 • HOME
  [CATEGORY] [TOPIC] [Sub-Category] [More] [DATUM-NAME] [CONTENT]
  [Go]
  Štefan
  S4S MP(Studio Band)
  A Hard DayRock 2021-11-11

  S4S
  Anglická verzia piesne Ťažký deň - Štefan s kapelou S4S Music Platform (Studio Band)
  [Go]
  Michaela Martykanová
  KOMA
  Ambulance
  a Sanitka
  Rock Ballad2021-11-23

  S4S

  Táto balada vyjadruje atmosféru, keď autorova matka Zlatica zahynula pri autonehode (bola to neuveriteľná náhoda, lebo ktoré ju práve vysadilo, ju pri cúvaní nešťastnou náhodou zrazilo na zem)
  Michaelu charakterizuje interview v časopise Rock Hard :: Z ďalších piesní, ktoré znejú v rádiách možno zmieniť aj Ako Motýľ a Vianoce, o ktorých informovali napr. na Music-Zone.
  [Go]
  4MTF
  Ja chcem byť inžinierRock 2021-11-11

  S4S
  Náhody, ktoré nám prináša život
 • Toto je totiž originál piesne Ja chcem byť inžinier, ktorá vznikla vo vysokoškolskom prostredí na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave s iniciatívou dekana prof. Peterku a partie diplomantov (Martin, Štefan), ktorí ju zaranžovali a zahrali na Beánii v Trnavskej športovej hale
 • Autor hudby a textu v eufórii náhodne vytočil Štúdio Esprit Košice, či niekto nezháňa pesničky. Telefón zdvihol Palo Kusý - povedal, pošli niečo - a hneď z toho bolo 2. miesto v súťaži Košického zlatého pokladu (Ako motýľ)
 • K piesni možno dodať, že potom, ako ju odmietlo Rádio FM zaradiť do Demovnice, bola ponúknutá do internetového rádia DEMOMUSIC - ktoré ju stále hráva.
 • [Go]
  Štefan
  Ja chcem byť inžinier
  Wanna be an Engineer
  Rock 2021-11-20

  S4S

  Ja chcem byť inžinier
  Táto pieseň bola zverejnená v januári 2021 na podporu študentov STU ako "ANTI-COVID Song". . Zaujímavosťou je, že aranžmá aj hudobný podklad nahral však Pavol Hubinák v čase prevej Superstar a ležalo to v šuflíku. Štefan ju teda vytiahol a naspieval až po niekoľkých rokoch.
  Dostupná na Facebooku STU
  [Go]
  S4S Music Platform
  Guitar Hip-HopRock Instrumental S4S Music Platform
  Sennid
  2022-04-23

  S4S
  S4S Music Platform zverejnila na Soundcloude ďalšie novinky :: Inštrumentálku - Guitar Hip-HOP => Go-Kliknite
  Taktiež dve cover verzie
 • Lady in Black od Uriah Heep s americkým spevákom Senidom => Go-Kliknite - pieseň je zaujímavá tým, že sa použil text Sennidovej piesne Girl in a Rasta Shirt, keďže sa slová zhodovali s notami originálu (Ken Hensley)\
 • Chidld in time od Uriah Heep so Štefanom => Go-Kliknite