HOME [VIANOCE] :: [POP] :: [POP ROCK] :: [Alternative ROCK] :: [ROCK] :: [POP LATINO] :: [INSTRUMENTAL] :: [BALLAD] :: [Chill Out] :: [REGGAE] :: [WORD] :: [ALBUM]
Artists Song Genre Who
[ Play!]
Pavol Kusý
Michaela
Martykanová
Deli Rowe
Sennid
Vianoce
Christmas Songs
Pavol Kusý - KOMA - Joy Bells - Simona Kusá


Michaela MartykanováChristmas time


Sennid - Rastafari reggae spevák z Oregonu (USA)
[ Play!]
Pavol Kusy
Take it Easy
Pop-Rock

 • Paľo Kusý zverejnil Take It Easy (text je slovensky) ako prvú z pripravovaného CD. Chce ňou nadviazať na úspechy v súťaži Košický zlatý poklad kde autorsky bol tri krát vo finále a piesne Ako motýľ - Ela Martinčeková, Povedzme že ty a ja - Michaela Martykanová, rotujú na okruhoch RTVS, v regionálnych a rádiách a na hudobných sieťach.
 • Regionálnym hitom sa stala pieseň Liptov, ktorú autori pripravili po dohode s bývalým hudobným dramaturgom Rasťom Pertzianom, ktorú spieva Paľo V rámci hudobného projekt pripravuje comeback a vydanie CD albumu.
 • Ako autor aj spevák je verejnosti dávnejšie známy z finále Eurosong (Slzy v daždi), BB Festu (Po hladine riek) a jeho hlas znel aj z FUN rádia, Rock FM a regionálnych rádií. Nasledovala hudobná pauza, lebo si založil nahrávacie štúdio Esprit v Košiciach, v ktorom nahrávali napr. No Name, Marián Čekovský, Jana Kirchner, Andrej Šeban, Mário Garbera IMT Smile, známe rómske kapely.
 • [ Play!]
  Milan Hanečák
  KOMA
  Ráno príde dážď
  Pop-Rock
  Milan Hanečák je novou posilou kapely KOMA, ktorú založil a vedie Edo Koprna a ktorá sa úspešne presadila na hudobnej scéne doma. Milan je aj spevák aj gitarista a hudbe sa venuje aj autorsky.
  [ Play!]
  Viktória Faková
  Tančiť pre radosť
  Pop-Latino
 • Viktória Faková mladá speváčka z východného Slovenska prináša ďalšiu novinku Tančiť pre radosť. Pieseň v latino-štýle asi roztancuje každého.
 • Je študentkou súkromného hudobno-dramatické konzervatória v Košiciach, ktoré ju pripravilo na hudobnú dráhu speváčky.
  Pieseň je dielom autorskej dvojice Kusý-Svetskýa bola nahraná v Palovom štúdiu Esprit Košice.
 • [ Play!]
  Viktória Faková
  Ty si môj Batman
  Pop-Rock
 • Viktória Faková je mladá nádejná speváčka z východného Slovenska. V spolupráci s Palom Kusým a S4S Music Platform naspievala v štúdiu Esprit Košice sviežu pieseň: Ty si môj Batman.
 • Je študentkou súkromného hudobno-dramatické konzervatória v Košiciach, ktoré ju pripravilo na hudobnú dráhu speváčky.
 • Aktuálne pracuje už aj na ďalších novinkách a ďalšiu už nahrala v štúdiu Esprit v latino štýle: Tančiť pre radosť.
 • [ Play!]
  Claudia Ferencová
  Ja chcem byť NAJ
  Pop-Rock
 • Claudia Ferencová je ďalšia mladá nádejná speváčka z východného Slovenska. Pieseň naspievala v štúdiu Esprit Košice u Pala Kusého v rámci spolupráce s S4S Music Platform.
 • Je študentkou súkromného hudobno-dramatické konzervatória v Košiciach, ktoré ju pripravuje na hudobnú dráhu speváčky.
 • Aktuálne pracuje už aj na ďalších novinkách a ďalšiu už nahrala v štúdiu Esprit v latino štýle: Tančiť pre radosť.
 • [ Play!]
  Štefan
  Modlitba za stromy
  Word
  (zhudobnená poézie)
  Pieseň vznikla z náhodného stretnutia Štefana s poetkou Jankou Bernáthovou - Lehotskou, v Banskej Štiavnici. V rámci Občianskeho združenia Andreja Sládkoviča (združenie pôsobí pri ECAV Banská Štiavnica) nedávno zostavila s kolektívom autotov zbierku Banská Štiavnica -VYZNANIA ... nemožno mi ťa neľúbiť.
  [ Play!]
  Michaela Martykanová
  Povedzme že ty a ja
  Pop-Rock

  S láskou: SPOTIFY-YOUTUBE ART-APPLE
 • Michaela Martykanová z kapely KOMA je dvojnásobnou finalistkou súťaže Košický zlatý program, kde sa naposledy (2021) presadila s piesňou Poďme sa tešiť .
 • Michaela s kapelou už zažiarili na Košickom zlatom poklade, keď výsledkom bol rádiový hit Povedzme že ty a ja , ktorý rotoval na rádiu Slovensko (hráva ho 5 rádií)
 • Pieseň kraľovala dva mesiace na čele hitparády Rádia FM DEMOVNICA a možno si ju zakúpiť na Bandcampe
 • Informácie o KOMA napr. Médiá - Kysuce :: rádio Expres
 • Video produkciu KOMA možno prezerať na Youtube kanáli.
 • [ Play!]
  Michaela Martykanová
  KOMA
  Ambulance
  a Sanitka
  Rock Ballad

  Táto balada vyjadruje atmosféru, keď autorova matka Zlatica zahynula pri autonehode (bola to neuveriteľná náhoda, lebo ktoré ju práve vysadilo, ju pri cúvaní nešťastnou náhodou zrazilo na zem)
  Michaelu charakterizuje interview v časopise Rock Hard :: Z ďalších piesní, ktoré znejú v rádiách možno zmieniť aj Ako Motýľ a Vianoce, o ktorých informovali napr. na Music-Zone.
  [ Play!]
  SZELMA
  Ako motýľ
  Pop
  Szelma je mladá poľská speváčka, ktorá ako jedna zo šiestich doteraz zaspievala originálnu verziu Ako motýľ. Na rozdiel od ostatných si však pieseň aj otextovala.
  Pieseň vznikla v rámci spolupráce na Soundcloude tak, že na zaslaný hudobný podklad naspievala poľskú verziu s pridanou hlbokou emóciou.
  [ Play!]
  Michaela Martykanová
  KOMA
  ONCE BORN
  Chill Out
  Pieseň z autorskej dielne KOMA má anglický text v duchu Chill Out (Narodiť sa ešte raz) sa zrodila vďaka iniciatíve frontmana kapely Eda Koprnu.
  [ Play!]
  LadaT
  Nekdy se nezda
  Alternative Rock
  Soundcloud collaboration Switzerland - Slovakia (A Czech artist LadaT and S4S Music Platform)

  SPOTIFY :: YOUTUBE :: AMAZON MUSIC
  How LadaT commented the collaboration :
 • You would certainly agree that some of the best moments in everyone’s life are those which were not planned? They have extra taste, something sweeter than the others.This song has a little something from this. It’s a flashback as it’s based on an instrumental rock track. It made its own path on the wide internet, softly, quietly, until a gentleman commented it with enthusiasm.
 • This gave it a new impulse, some kind of acceleration. Sometimes, a small extra inch of inspiration helps to unwind things. In this case, it was “Pražský výběr” and the inimitable style of Vilém Čok which crossed my mind. One evening later, the final recording was done.
 • [ Play!]
  Ela Martinčeková
  Ako motýľ
  Pop
 • Záznam zo skúšky na finále Košického zlatého pokladu, kde Ela Martinčeková obsadila druhé miesto (autorská dvojica Svetský- Kusý). V roku 2016 pieseň sa pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií. Na ilustráciu, do TOP 100 sa dostalo len 13 piesní slovenskej pôvodnej tvorby a z toho len 8 so slovenským textom. Treba dodať, že pieseň je výborná aj vďaka vynikajúcim vokálom Lili Maníčkovej.
  Pieseň dodnes naspievalo 6 speváčok (France,USA, Poland, SK).
 • [ Play!]
  Soňa Ferencová
  Jediná
  Pop
 • Soňa Ferencová je už známa a obľúbená speváčka, hudobníčka, textárka a skladateľka, ktorá sa nedávno zameriavala na bluesrock. Z jej albumu Priania sa teší obľube najmä pieseň Keby si tu bol.
 • So svojou kapelou koncertuje skôr pred komorným publikom, vrátane samostatného koncertu v rádiu Devín. Je aj dvojnásobnou finalistkou autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad.
 • Je o nej menej známe, že má aj literárne vlohy a vydala o.i. básnickú zbierku v Martinuse: Objímanie letokruhov.
 • [ Play!]
  JULE
  Ako motýľ

  Butterfly
  (français)
  Pop

  SPOTIFY :: YOUTUBE ART :: APPLE MUSIC
  Soundcloud Collaboration France - Slovakia Po úspechu S4S Music Platform s piesňou Ako motýľ, ktorá sa v roku 2016 pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií autori Svetský a Kusý urobili francúzsku verziu Butterfly a niekoľko rokov hľadali interprétku, najskôr doma a potom cez hudobnú sieť Soundcloud. A výsledkom je teda pieseň Butterfly, ktorú si Jule aj pretextovala.
 • Pieseň ako motýľ naspievali aj Lily Maničková, Michaela Martykanová a aj poľská speváčka Szelma, ktorá si ju aj otextovala (spolupráca na Soundcloude)
 • [ Play!]
  Chihiro Matsumoto
  (Japan)
  Sun Rise Away
  (Povedzme že ty a ja)
  Pop-Rock
  Toto je časť textu, čo Chihiro má na Soundcloude
  Japonský umelec naspieval hit Michaely Martykanovej Povedzme že ty a ja.
  Zaujímavosťou je, že si v refraine ponechal Ty a ja, lebo sa mu to páčilo.
  [ Play!]
  Deli Rowe
  Ako motýľ

  Butterfly
  (English)
  Pop
  Soundcloud Collaboration USA - Slovakia Po úspechu S4S Music Platform s piesňou Ako motýľ, ktorá sa v roku 2016 pohybovala v TOP 100 najhranejších piesní slovenských rádií autori Svetský a Kusý urobili anglickú verziu Butterfly, ktorú naspievala americká soulová speváčka Deli Rowe.
  [ Play!]
  S4S Music Platform (Band)
  Guitar Electro - Hey HOP
  ALBUM Instrumental

  SPOTIFY :: APPLE MUSIC
 • GUITAR MUSIC The S4S Music Platform, is a free connection around 20 authors, musicians and singers who collaborate thanks to Soundcloud, e.g. with Paul Kusy, Sennid, LadaT, Stefan Svetsky, Michaela Martykanova, Karin-Maria Brunner, JULE, KOMA, Zion Red Dub, Deli Rowe, Deep Blue Cat, Klaudia Lewandowska, DUHAN, Stefan, Sona Ferencova, Jaro Mojzis, Kristina Horníkova, Lenka Hudacinova, Claudia Ferencova, Viktoria Fakova. Milan Hanecak, Eduard Koprna
 • The core of this collaboration is the author duo Stefan Svetsky and Pavol Kusy, who have produced several radio hits with new young singers.
 • [ Play!]
  SENNID
  Smart Reggae
  ALBUM Reggae
  Soundcloud collaboration with Rastafari singer Sennid

  Album Smart Reggae - 8 piesní

  Soundcloud Reggae Chart TOP 10
  Najväčší úspech na Soundcloude, ktorý je doménou anglických piesní sa dosiahol v spolupráci so Sennidom. Vysokú sledovanosť zaznamenal album SMART REGGAE. Dokonca dve piesne sa dostali aj do top 10 rebríčka Soundcloud Reggae Chart - Joy&Happiness (na prekvapenie lebo to nie je reggae a Sennid to naspieval na inštrumentálku) a In the Rasta Family (udržala sa desať dní medzi TOP 50).
  Piesne vznikajú tak, že sa Sennidovi pošle riddim, na ktorý to naspieva. Texty sú spoločné, pošle sa mu nečistopis, ktorý upraví alebo urobí sám. Sennid nie je hviezda, ale má veľký počet fanúšikov a na Bandcampe má kolekciu vyše 400 vydaní. Prvá pieseň, ktorú urobil s S4S Music Platform bola Voňavé reggae (Na slovenskú verziu už roky nemôžem nájsť speváka).
  [ Play!]
  Štefan
  Ja chcem byť inžinier
  Wanna be an Engineer
  Rock

  Ja chcem byť inžinier
  Táto pieseň bola zverejnená v januári 2021 na podporu študentov STU ako "ANTI-COVID Song". . Zaujímavosťou je, že aranžmá aj hudobný podklad nahral však Pavol Hubinák v čase prevej Superstar a ležalo to v šuflíku. Štefan ju teda vytiahol a naspieval až po niekoľkých rokoch.
  Dostupná na Facebooku STU
  [ Play!]
  Štefan
  S4S MP(Studio Band)
  A Hard Day
  Rock
  Anglická verzia piesne Ťažký deň - Štefan s kapelou S4S Music Platform (Studio Band)
  [ Play!]
  4MTF
  Ja chcem byť inžinier
  Rock
  Náhody, ktoré nám prináša život
 • Toto je totiž originál piesne Ja chcem byť inžinier, ktorá vznikla vo vysokoškolskom prostredí na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave s iniciatívou dekana prof. Peterku a partie diplomantov (Martin, Štefan), ktorí ju zaranžovali a zahrali na Beánii v Trnavskej športovej hale
 • Autor hudby a textu v eufórii náhodne vytočil Štúdio Esprit Košice, či niekto nezháňa pesničky. Telefón zdvihol Palo Kusý - povedal, pošli niečo - a hneď z toho bolo 2. miesto v súťaži Košického zlatého pokladu (Ako motýľ)
 • K piesni možno dodať, že potom, ako ju odmietlo Rádio FM zaradiť do Demovnice, bola ponúknutá do internetového rádia DEMOMUSIC - ktoré ju stále hráva.
 • [ Play!]
  Deep Blue Cut
  Wired To Love
  Groovy (Word)
  Soundcloud autorská spolupráca s Deep Blue Cut vyústila k spoločnej piesni Wired To love v štýle Groovy Music.
  HOME [VIANOCE] :: [POP] :: [POP ROCK] :: [Alternative ROCK] :: [ROCK] :: [POP LATINO] :: [INSTRUMENTAL] :: [BALLAD] :: [Chill Out] :: [REGGAE] :: [WORD] :: [ALBUM]